social facebook button blue icontwitter button ile ilgili görsel sonucuinstagram button ile ilgili görsel sonucu

 

 
  ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER BELGELER ANALİZLER HABERLER İLETİŞİM
   

 

HABERLER
   

 

Şirketimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Tarafından 23-27 Şubat 2015 tarihinde BELEK-ANTALYA Belconti Otelde Araştırma Enstitüleri / İstasyonlarında yürütülen ve yürütülecek olan araştırma projelerinin TARIMSAL ARAŞTIRMA MASTER PLANI hedefleri doğrultusunda uygulanması, izlenmesi ve değerlendirmesi çerçevesinde: sonuçlanan devam eden ve yeni teklif projelerin görüşülmesi amacıyla düzenlenen program değerlendirme toplantısına sunum yapmak üzere davet edilmiştir.

Tarih : 27/02/2015

Yapılan toplantılarda İbrahim İNCAL'ın yanısıra Süreyya Dicle İNCAL Tarımsal Sulama ve Arazi Islahında Sıvı Humik Asit ve Şilempe katkılı Klinoptilolit ( İncal OMG ) kullanım başlıklı sunum yapmışlardır. Sunuma ait video filmleri izleyebilirsiniz.

Tarih : 27/02/2015

   


Orman Genel Müdürlüğü ve Çölleşme ile Mücadele Genel Müdürlüğü tarafından Orman Fidanı dikiminde İncal OMG denemelerine başladı:

Dikim çukuruna 1kg. Toprağa karıştırılarak kullanılmak üzere 1000 kg. İncal OMG Konya Orman Bölge Müdürlüğü'ne 1000 kg. İncal OMG Kırşehir Orman İl Müdürlüğüne gönderildi.

Tarih : 04/11/2014

 


Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğünde Şirketimizin Sunumu ile:

Tarımda ve Fidancılıkta Suyun Etkinliğinin Arttırılmasında Sıvı Organik Madde Emdirilmiş Klinoptilolit Madeninin İncal OMG'nin kullanımı konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarih : 31/10/2014

 


Tarım Reformu Genel Müdürlüğü'nde Şirketimiz sunumu ile:

Toprak Islahı ile Sulama ve Yağmur Suyunun Etkinliğinin Arttırılmasında Klinoptilolit Madeninin Kullanımı konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarih : 24/09/2014

 


 


 

 
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | BELGELER | ANALİZLER | HABERLER | İLETİŞİM
Copyright © 2017 İNCAL MİNERAL GÜBRE VE YEM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.